Andrea Verešová: S dětmi vyráží na lyže na Šumavu

Andrea Verešová: S dětmi vyráží na lyže na Šumavu

Top modelka Andrea Verešová se v rámci svého Nadačního fondu NF AV věnuje dětem z Dětských domovů. Pravidelně navštěvuje děti v Plzeňském Dětském domově Domino. Tentokrát zde předala šek na 60 000 Kč a jako vždy spoustu dárků.

Dárkový voucher poslouží dětem na zimní výbavu a lyžařský pobyt na Šumavě, který má Verešová v plánu uskutečnit již za pár dní. Jedná se o lyžařský výcvik a sportovní rekreační tábor, který má za cíl vzdělávacím a výchovným působením pomoci nejen psychickému, ale i fyzickému rozvoji, ale v konečném důsledku rozvoji celé společnosti. „Věřím, že děti jsou naše budoucnost. Jsem šťastná, že sa nám darí plnit opusteným dětem jejich sny, realizovat jejich cíle a motivovat je v dalších životních plánech," říká Andrea. „Děkuji všem našim dárcům a dobrovolníkům za podporu a laskavost. Rozdávat lásku a naději, je poslání NF AV a já jsem hrdá na to, že se nám práce daří. Z celého srdce všem dětem tady děkuji za jejich čistotu, lásku a vděčnost, kterou mi dávají při každé návštěvě. Proto to celé má smysl," doplňuje Verešová.


Své děti nadevše miluje a velmi ji trápí, že jsou na světě ty, které nemají citové ani rodinné zázemí, anebo finanční prostředky, aby mohly prožít bezstarostné dětství, studovat a rozvíjet svoje nadání. NF AV zároveň podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů v oblasti kultury, vzdělání a sportu. "Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl svého života. Každý splněný sen či úsměv na tváři, je pro mě obrovskou radostí. Věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom zachránili co nejvíce dětských duší a splnili co nejvíce dětských snů", říká zakladatelka NF AV. „Beru to jako poslání a povinnost vrátit osudu, že byl ke mně laskavý", doplňuje Andrea Verešová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Andrea Verešová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura