Andrea Verešová: Pochlubila se dekoltem. Pánům se udělalo rázem horko

Andrea Verešová: Pochlubila se dekoltem. Pánům se udělalo rázem horko

Modelka Andrea Verešová o nějakém modelkovském důchodu nemusí vůbec přemýšlet. Mnozí o ní tvrdí, že čím je starší, tím je krásnější. A Andrea taky dělá všechno možné, aby se stále mohla chlubit perfektní postavou.

Na vyhlášení Zlatého chrta se sice objevila v kostýmku, na jejím dekoltu ale mohli všichni oči nechat. Navíc se modelka nezdráhala a uvolila se k několila sexy fotkám.

Udílení cen Zlatý chrt se Verešová nezúčastnila náhodou.Každý rok si členové České greyhoundové dostihové federace vyberou některou z nadací, pro kterou se vítězný chrt vzdá své finanční výhry a prostřednictvím svého majitele předá tento dar ve prospěch potřebným. V letošním roce velmistrovská výhra chrtí závodnice jménem Chandon ve výši 100.000 Kč poputuje na Nadační fond Andrey Verešové, který podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů. Fond všestranně přispívá ke zlepšování a rozvoji kvality života dětí.

„Z celého srdce bych chtěla poděkovat majitelům vítězných chrtů za ušlechtilý a velmi velkorysí dar NFAV. Moc si toho vážím a slibuji, že peníze velmi pečlivě rozdělíme mezi děti, které naši pomoc opravdu potřebují," děkovala sexy prezidentka nadačního fondu Andrea Verešová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Andrea Verešová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura