Andrea Kalivodová: Těhotná diva na klinice ukazala svoje nádherné vnady

Andrea Kalivodová: Těhotná diva na klinice ukazala svoje nádherné vnady

Operní diva Andrea Kalivodová už za několik týdnů přivede na svět svého druhého potomka a těhotenství jí nesmírně sluší. Spokojená zpěvačka navíc nezakrývá na rozdíl od svých mnoha kolegyň ani svoje bříško, ani dekolt, jemuž její těhotenství také velmi svědčí.

Andrea se se svými kamarádkami z tria Operní Divas Terezou Mátlovou a Pavlínou Sénic sešla v Petra Clinic a nejdříve si zpěvačky užívaly důkladnou individuální péči o pleť, vlasy a celé tělo, aby byly důkladně připravené a poté se přesunuly na terasu kde zazpívaly pro hosty vánoční motivy ze svého repertoáru.


Kalivodová totiž stále ještě pracuje, byť se porod nezadržitelně blíží. „Adventních a vánočních koncertů je hodně. Snažím se mezi nimi dobře vyspat a správně se naladit. Musím říct, že mi tyto koncerty s neopakovatelnou sváteční atmosférou, přinášejí radost a duševní uspokojení", pověděla nám Andrea a dodala: „Určitě, je to jedno z nejkrásnějších období v roce, navíc teď co máme Adriánka se s manželem na Vánoce těšíme dvojnásob."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Andrea Kalivodová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura