Geislerová, Krobotová a Melíšková: Rozjely to až do rána

Geislerová, Krobotová a Melíšková: Rozjely to až do rána

Filmový festival Finále Plzeň je mezi českými herci a filmovými tvůrci oblíbený pro svou neformální atmosféru, a tak si vždy dovolí trochu více vyhodit z kopýtka. Stalo se tak i zahajovací večer festivalu, kde byl v předpremiéře uveden nový film Jana Hřebejka Zahradnictví: Rodinný přítel. Delegace k filmu dorazila do Plzně v početné sestavě. Od příchodových dveří v Měšťanské besedě zamířili tvůrci rovnou do kavárny, kde příležitost oslavili. Ještě před promítáním padl přípitek a oslava pokračovala i po něm.

Aňa Geislerová se během přípitku pěkně rozdováděla, pro oslavení úspěchu zvolila místo sektu něco tvrdšího. A tak vypadala také její úvodní řeč, nebála se laškovat a vyplazovala na své kolegy jazyk.


Klára Melíšková i Lenka Krobotová se navzájem hihňaly svým komentářům v úvodu filmu. Jakoby si herečky role sester užívaly i mimo natáčení. „Přijeli jsme uvést náš film, na který se podíváme poprvé," řekla Klára Melíšková. „Slavíme, že jsme se dočkali předpremiéry našeho filmu. Já do Plzně vždy ráda dorazím, Finále má pro mě atmosféru a vždy je fajn zde pobesedovat s ostatními tvůrci," pověděla po předpremiéře Lenka Krobotová. Po promítání v nacpané Měšťanské besedě tvůrci slavili a debatovali o filmu až do rána.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura