Alice Bendová: Na Kanáry vydělala v Kameňáku

Alice Bendová: Na Kanáry vydělala v Kameňáku

Alice Bendová se pyšní tím, že je majitelkou apartmánu na Kanárských ostrovech. Loni si u moře užívala hned šestkrát a na Kanárech byla snad častěji, než doma. Přesto ale musela taky zvládat vydělávat, aby si takový luxus vůbec mohla dovolit.

Bendová bude jednou z hvězd, jež se objeví od konce února v novém seriálu Kameňák, který má s oblíbenou filmovou sérií hodně společného. Vlastně téměř všechno, včetně mnoha hvězd ze slavných filmů. Nechybí Václav Vydra, Pavel Kikinčuk ani Martin Dejdar.


Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Diváci se dále mohou těšit na Veroniku Žilkovou, Alici Bendovou, Oldřicha Navrátila a další. Obyvatelé Kameňákova se tentokrát pokusí uspět v celorepublikové soutěži Pozitivní město roku, což s sebou přinese řadu humorných situací.


Bendová tvrdí, že se při natáčení seriálu opravdu hodně bavila. Snad se televizi série povedla. Pokusy o televizní humor totiž v poslední době hodně selhávají a diváci budou navíc seriál hodně srovnávat s oblíbenými filmy.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Alice Bendová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura