Alice Bendová: Pochlubila se sexy fotkami z dovolené

Alice Bendová: Pochlubila se sexy fotkami z dovolené

Herečka Alice Bendová si Kanárské ostrovy doopravdy zamilovala. Létá tam dokonce několikrát do roka s Canaria Travel. „Tenerife a zase zpátky v teple, 27 stupňů, voda tak 25 a je nádherně. Seberte saky paky a kupte si letenku, i prodloužený víkend stojí za to," doporučuje Bendová. Není divu, že herečka jen září, když pravidelně dobíjí energii v teple Kanárských ostrovů, kde je po celý rok teplota více než příjemná.

Herečka si ale prý drží linii zdravou snídani, kterou dle fotek tvoří nejrůznější ovoce od dragon fruit, přes banán až po mandarinku. K tomu si dá jen kávu a vyráží běhat. Tomu se říká snídaně královen! Ale i herečka občas zhřeší. „To já vám něco řeknu, pořád něco požírám a pak to zapiju třeba sladkým mochitem a pak zase něco sním a završím to zmrzlinou," sděluje se smíchem Alice Bendová. No co, tohle určitě z dovolené všichni známe.


Bendová si nenechala ujít příležitost, a na sociálních sítích se pochlubila sexy fotkami z poslední dovolené. Pětačtyřicet by jí rozhodně nikdo nehádal.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Alice Bendová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura