Agáta Prachařová: Kojí v kabinetu

Agáta Prachařová: Kojí v kabinetu

Agáta Prachařová porodila sice teprve před měsícem, už je ale v jednom kole. Začala znovu učit na Mezinárodní konzervatoři a jako milovnice zimních sportů si dokonce nenechala ujít slavnostní otevření butiku s luxusním zimním oblečením značky Bogner.

Hlavně, už se nemůže dočkat, až se svými dětmi a manželem Jakubem vyrazí na hory, ačkoliv si je vědomá, že s novorozeným miminkem to bude obtížnější. „Na zimu se moc těším, jenom nevím, jaké budeme mít s Jakubem služby u kočárku, protože Kryšpín už také jezdí. Podle mě ale Kuba bude chtít stát u kočárku, pít svařák a já budu jezdit s Kryšpínem," prozradila Agáta.


Ta si letos dala za úkol naučit Kryšpína jezdit na snowboardu. „My jsme byli oba snowboardisti, ale Kuba teď přesedlal na lyže, aby mohl jezdit s Kryšpou. Ale já teď chci učit Kryšpina na snowboard. S Kryšpinem je to ale trošku o stresu. Když před tebou jede šestileté dítě, nehlídáš jenom jeho, ale i všechny kolem něj, aby to něj někdo nenarazil," vysvětlila Prachařová, která se nebojí, že by ji lidi odsuzovali, že se tak brzy po porodu znovu vrátila do práce.


„Já myslím, že u mě to lidi vnímají jinak. Mně psali ošklivé reakce na to, že chci cvičit. To se řešilo hodně. Ale co se práce týče, tak lidi ví, že bych doma nevydržela, takže mi nikdo nic ošklivého nepíše. Hlavně mám Miu neustále u sebe, protože co dvě hodiny ji kojím. Ono to nejde, že bych odjela na dlouho. „Já nejsem typ matky, která by dokázal být doma, ale neodsuzuju matky, které ano. Vlastně jim to i závidím. Protože to musí být pohoda být neustále s dětmi. Já bych to nezvládla," vysvětlila Agáta s tím, že o dcerku je dobře postaráno.
„Mám stejnou chůvu, kterou jsem měla na Kryšpína a hlídala i Kordulku. Ta se mnou jezdí do školy, kde hlídá v kabinetu a já o přestávkách kojím. Teď je s malou doma, protože ji nebudu tahat do obchoďáku," uzavřela.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Agáta Prachařová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura