Skupina Kabát: Pro Kapku naděje vyprodala O2 Arenu

Skupina Kabát: Pro Kapku naděje vyprodala O2 Arenu

S nečekanou rychlostí zmizely vstupenky na benefiční koncert pro nadační fond Kapka naděje, jehož hlavní hvězdou je kapela Kabát. Příznivci Kabátu si nechtěli nechat ujít na několik měsíců poslední příležitost vidět a slyšet svou oblíbenou kapelu na živo, takže vstupenky na koncert Kabát za mobil, který se koná 12. 12. od 19 hodin v O2 Areně, byly směněny během pouhých dvanácti dnů od zahájení kampaně. Termín „vyprodány" tentokrát není na místě, protože vstupenku bylo možné získat výměnou za starý (i nefunkční) mobilní telefon. Po vystoupení v O2 Areně se Kabát na koncertní pódium vrátí až 13. září 2014, kdy pražský Vypich zažije megashow Po čertech velkej koncert II.
V celkem osmnácti sběrných místech umístěných ve vybraných krajských nemocnicích a několika značkových prodejnách společnosti Samsung se díky koncertu Kabát za mobil podařilo vybrat přes 10 000 mobilních telefonů, které jsou určeny pro recyklaci či repasi. Repasované telefony dostanou děti z dětských domovů nebo pěstounských rodin. Nadační fond Kapka naděje obdrží od společnosti Samsung šek v hodnotě 1 000 000 Kč a od společnosti ASEKOL za každý dvoustý vybraný telefon jeden nový přístroj pro hospitalizované děti.
Spolu s Kabátem v programu charitativního koncertu Kabát za mobil 12. 12. od 19 hodin v O2 Areně zahrají např. Wanastowi Vjecy nebo Mandrage.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kabát

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura