Bono z U2 je v šoku: Je nejméně inspirativní celebritou roku

Bono, foto ShowPix
Bono z U2 je v šoku: Je nejméně inspirativní celebritou roku (Bono, foto ShowPix)

Být nejméně inspirativní celebritou roku znamená něco podobného, jako když si herec místo Oscara musí dojít pro anticenu, které se říká Zlatá Malina. Zatímco tomu se dá ještě zasmát, třeba taková Sandra Bullock si jednou pro svou Malinu opravdu přišla a udělala z toho docela dobrou srandu, u titulu nejméně inspirativní celebrity je to už horší. Tak trochu to znamená, že jste k ničemu, a co víc, vlastně by bylo lepší, kdybyste vůbec nebyli...


Bono získal tenhle titul od vlivného časopisu GQ a pro zpěváka, který se celý život snaží angažovat ve veřejném životě, je to opravdová rána. Vysvětlení ale lidé z GQ mají celkem srozumitelné.


Zase se totiž vrací kauza iTunes, kdy nová deska U2 byla automaticky nainstalována všem 500 miliónům uživatelů této služby. Ve skutečnosti se ale jednalo o ohromnou marketingovou kampaň za 2 miliardy korun. Deska U2 v ní hrála takovou nezanedbatelnou roli a stala se v přeneseném slova smyslu takovým nevyžádaným emailem. A za to si nechala samozřejmě tučně zaplatit.


A v GQ si opravdu neberou servítky. Jak tedy definují takovou nejméně inspirativní celebritu? Jako člověka, který okolo sebe otravuje ovzduší, nic lidstvu nedává a dokonce "jednou přispěje k definitivnímu zániku planety."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Bono

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura